|
|
|
dátum |
versenyszám |
hely |
|
|
|
23.09.19.
|
Ügyességi CSB. III-IV. kcs. |
Szekszárd |
|
|
|
23.09.20. |
Ügyességi CSB. V-VI. kcs. |
Szekszárd |
|
|
|
23.10.17 |
Kézilabda V-VI. kcs lány "A" |
Szekszárd |
|
|
|
23.10.19 |
Kézilabda V-VI. kcs fiú "A" |
Simontornya |
|
|
|
23.10.24 |
Röplabda V-VI. kcs fiú "A" |
Tolna |
|
|
|
23.10.25 |
Kosárlabda V-VI. kcs lány "A" |
Szekszárd |
|
|
|
23.10.26 |
Röplabda V-VI. kcs lány "A" |
Paks |
|
|
|
23.11.09 |
Kosárlabda V-VI. kcs fiú "A" |
Dombóvár |
|
|
|
23.11.14 |
Úszás V-VI. kcs "B" |
Szekszárd |
|
|
|
23.11.15 |
Floorball kispályás I. II. III. IV. V. VI. kcs lány |
Paks |
|
|
23.11.16 |
Floorball kispályás I. II. III. IV. V. VI. kcs fiú |
Paks |
|
|
|
23.11.17 |
Asztalitenisz egyéni I-II. III-IV. V-VI. kcs "A" és "B" Csapat I-II., III-IV kcs |
Szekszárd |
|
|
|
23.11.20 |
Játékos sportverseny I-II. kcs |
Bátaszék |
|
|
|
23.11.21 |
Teremlabdarúgás (futsal) V-VI. kcs |
Szekszárd |
|
|
|
23.12.05 |
Teremlabdarúgás (futsal) IV. kcs |
Szekszárd |
|
|
|
|
24.01.11 |
Torna V-VI. kcs "B" |
Szekszárd |
|
|
|
24.01.15 |
Torna I-II. kcs III-IV. kcs "B" |
Szekszárd |
|
|
|
24.01.17 |
Úszás I., II., és III., IV. kcs "B" |
Bonyhád |
|
|
|
24.02.3-4. |
Floorball kispályás Országos Döntő |
Paks |
|
|
|
24.02.13 |
Amatőr kézilabda V-VI. kcs lány |
Gyönk |
|
|
24.02.14 |
Amatőr kézilabda V-VI. kcs fiú |
Gyönk |
|
|
|
24.02.20 |
Amatőr kosárlabda V-VI. kcs lány |
Szekszárd |
|
|
|
24.02.22 |
Amatőr kosárlabda V-VI. kcs fiú |
Paks |
|
|
|
24.02.26 |
Amatőr röplabda V-VI. kcs lány |
Paks |
|
|
|
24.02.28 |
Amatőr röplabda V-VI. kcs fiú |
Tolna |
|
|
|
24.03.01 |
Röplabda IV. kcs fiú-lány |
Paks |
|
|
|
24.03.05 |
Kézilabda IV. kcs fiú |
Simontornya |
. |
|
|
24.03.06 |
Röplabda III. kcs fiú-lány
|
Bonyhád |
|
|
|
24.03.07 |
Kézilabda IV. kcs lány |
Szekszárd |
|
|
|
24.03.11 |
Kosárlabda IV. kcs lány |
Zomba |
|
|
|
24.03.14 |
Kosárlabda IV. kcs fiú |
Dombóvár |
|
|
|
24.03.19 |
Mezei futóverseny I.,II.,III.,IV.,V.,VI. kcs |
Szekszárd |
|
|
|
24.03.20 |
Kézilabda III. kcs fiú |
Simontornya |
|
|
|
24.03.21 |
Kosárlabda III. kcs fiú |
Dombóvár |
|
|
|
24.03.22 |
Kosárlabda III. kcs lány |
Szekszárd |
|
|
|
24.03.26 |
Kézilabda III. kcs lány |
Tamási |
37. |
|
|
24.04.09 |
Lány labdarúgás V-VI. kcs |
Szekszárd |
38. |
|
|
24.04.10 |
Lány labdarúgás IV. kcs |
Hőgyész |
39. |
|
|
24.04.11 |
Labdarúgás IV. kcs |
Szekszárd |
40. |
|
|
24.04.16 |
Labdarúgás III. kcs |
Zomba |
41. |
|
|
24.04.17 |
Labdarúgás II. kcs |
Hőgyész |
42. |
|
|
24.04.18 |
Labdarúgás V-VI. kcs |
Szekszárd |
43. |
|
|
24.04.24-25 |
Atlétika V-VI. kcs egyéni és váltófutó pályabajnokság |
Szekszárd |
44. |
|
|
24.04.29 |
Atlétika III. kcs összetett |
Szekszárd |
45. |
|
|
24.04.30 |
Atlétika IV. kcs összetett |
Szekszárd |
46. |
|
|
24.05.02 |
Atlétika II. kcs összetett |
Szekszárd |
47. |
|
|
24.05.03 |
Atlétika III. és IV. kcs egyéni és váltó pályabajnokság |
Szekszárd |
48. |
|
|
24.05.14 |
Kis iskolák sportversenye, atlétika |
Bonyhád |
49. |
|
|
24.05.15 |
Kis iskolák sportversenye, lány kézilabda |
Gyönk |
50. |
|
|
24.05.16 |
kis iskolák sportversenye, fiú labdarúgás |
Őcsény |